مانگو اسلیم بی دی آ

Mango Slim BDA

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • کشور سازنده: ایران
  • تعداد: 60 عدد در هر بسته
  • کارایی: - کاهش وزن بدن - چربی سوزی - افزایش متابولیسم - کاهش کلسترول خون
149,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

مانگو اسلیم  بی دی آ  موجب کاهش وزن  و لاغری، افزایش چربی سوزی بدن و افزایش متابولیسم بدن می شود. کپسول مانگو اسلیم بی دی آ  با ترکیبات به کار گرفته شده در آن انتخاب مناسبی برای افرادی که می خواهند چربی های بدن خود را سوزانده و قصد کاهش وزن دارند می باشد این کپسول چربی سوزی در بدن را افزایش داده و باعث لاغر شدن فرد می شود

آثار فارماکولوژیکی و مکانیسم اثر مانگو اسلیم:

انبه آفریقایی:باعث کاهش وزن بدن و کاهش سایز دور کمر و دور باسن می شود. عصاره دانه انبه آفریقایی غلظت کلسترول تام پلاسما را ۲۱/۳۹%، تری گلیسرید ۹/۴۴% و غلظت LDL را ۵۸/۴۵% کاهش میدهد در حالیکه میزان HDL به طور چشمگیری افزایش می یابد. همچنین نسبت CT/HDL و سطح قند خون نیز کاهش می یابد.

به نظر می رسد که مهار زخم معده با استفاده از این عصاره به دلیل افزایش ترشح موکوس معده و کاهش ترشح اسید معده می باشد.

چای سبز:چای سبز به دلیل ویژگی حرارت زایی و اکسیداسیون چربی ها در درمان چاقی بسیار موثر است.این گیاه قادر است غلظت گلوکز و فروکتوز را در بیماران دیابتی نوع ۲ کاهش دهد. به نظر میرسد که پلی فنل های موجود در چای سبز مسئول اصلی بیشتر فعالیتهای حفاظتی شیمیایی و آنتی اکسیدانی گیاه باشند.

مشاهدات بالینی نشان می دهد که چای سبز اثرات ممانعت کننده بر علیه انواع سرطان های لوزالمعده، روده بزرگ، روده کوچک، معده، پستان، دستگاه گوارش و ریه دارد. چندین مطالعه ی آزمایشگاهی اثر کاهش دهنده ی چای سبز بر تکثیر و افزایش آپوپتوسیز را در انواع سلولهای سرطانی ریه، پوست، کراتینوسیت، پروستات، روده، معده، دهان و پستان نشان می دهد.

موارد مصرف مانگو اسلیم  بی دی آ

- کاهش وزن بدن
- چربی سوزی
- افزایش متابولیسم
- کاهش کلسترول خون
 

مشخصات

- کشور سازنده ایران
- 60 عدد در هر بستهترکیبات مانگو اسلیم  بی دی آ Mango Slim BDA

عصاره خشک دانه ی انبه آفریقایی (Irvingia gabonensis) و برگ چای سبز (Camellia sinensis) 

مواد مفید و موثره موجود در انبه آفریقایی: فلاوونوئیدها، تاننها، کربوهیدراتها، آلکالوئیدها، ترپنوئیدها، استروئیدها، روغنهای فرار، ساپونین، گلیکوزیدهای قلبی.

مواد مفید و موثره موجود در چای سبز: آلکالوئیدهای پورین، ساپونین های تری ترپن، کاتچین ها، یون های غیر آلی، مشتقات کافئیک اسید، روغنهای فرار، فلاوونوئیدها.

«برای دریافت رژیم اصولی و حرفه ای لاغری بر اساس مشخصات فردی به بخش رژیم آنلاین داروخانه اینترنتی تهران مراجعه نمایید.»

 

انبه

تحقیقات نشان داده که انبه آفریقایی باعث کاهش وزن بدن شده و با مصرف آن دور کمر و دور باسن به طور چشمگیری کاهش می یابد. مطالعات مختلف نشان داده که این عصاره پارامترهای چندگانه مربوط به چاقی مثل وزن بدن، چربی بدن، دور کمر، دور باسن، فعالیت آدیپونکتین و حساسیت لپتین را بهبود می بخشد. عصاره دانه انبه باعث مهار آدیپوژنز با استفاده از تحریک بیان آدیپونکتین و کاهش تنظیم بیان PPAR-گاما و لپتین میشود . این عصاره قادر است فشار خون سیستولی را نیز به طور قابل توجهی کاهش دهد.

 

مطالعات نشان می دهد که استفاده از عصاره دانه Irvingia gabonensis غلظت کلسترول تام پلاسما را 21/39%، تری گلیسرید را 9/44% و غلظت LDL را 58/45% کاهش میدهد در حالیکه میزان HDL به طور چشمگیری افزایش می یابد. همچنین نسبت CT/HDL و سطح قند خون نیز کاهش می یابد. با کاهش سطح کلسترول تام، این گیاه می تواند اعمال ضد دیابت، ضد فشار خون بالا و خواص ضد چربی خون داشته باشد.

 

فعالیت اکسیداسیونی این گیاه نسبت به سایر روغنهای سنتی پایدارتر می باشد. عصاره متانولی این دارو خواص آنتی اکسیدانی و ضد رادیکالهای آزاد دارد. فراوانی پلی فنلهای تشکیل دهنده این گیاه نقش مهمی در ظرفیت آنتی اکسیدانی آن دارد.

 

 

 چای سبز

کاربرد بالینی اولیه برای چای سبز پیشگیری از سرطان و بیماری های قلبی است. همچنین چای سبز به دلیل ویژگی حرارت زایی و اکسیداسیون چربی ها در درمان چاقی بسیار موثر است. این گیاه قادر است غلظت گلوکز و فروکتوز را در بیماران دیابتی نوع 2 کاهش دهد. در جلوگیری و درمان بیماری اسهال کلستریدیایی نیز مفید بوده و به ترویج رشد باکتری های مفید مثل گونه های لاکتوباسیلوس و بیفیدوباکتریوم در روده کمک می کند. به نظر میرسد که پلی فنل های موجود در چای سبز مسئول اصلی بیشتر فعالیتهای حفاظتی شیمیایی و آنتی اکسیدانی گیاه باشند.

 

اثر بر متابولیسم چربی ها و کاهش وزن: مطالعات انجام شده بر روی چای سبز اثرات آن در کاهش وزن و همچنین اثرات آنتی اکسیدانی در کاهش فاکتورهای خطر سیستم قلبی عروقی، کاهش عوارض نارسایی کلیوی و کاهش آثار منفی ناشی از درمان سرطان سلولهای خون را ثابت می کند. عصاره چای سبز اثرات مثبتی برمتابولیسم بدن و فعالیت های آنتی اکسیدانی آن دارد.

 

در تحقیقی که  بر حیوانات انجام شد مشخص شد که مصرف چای سبز باعث کاهش مصرف غذا، کاهش میزان لپتین و وزن بدن شده و گرمازایی را افزایش می دهد. در یک مطالعه باز مصرف عصاره چای سبز AR25 (80% عصاره ی خشک الکلی چای سبز استاندارد شده با %25 کاتچین) توسط افراد نسبتاً چاق تا 6/4 % کاهش وزن و 5/4% کاهش دور کمر پس از 3 ماه را به دنبال داشت . همچنین در یک آزمایش دوسوکور، ویژگیهای ترموژنیک چای سبز و قابلیت های اکسیداسیون چربی آن آزمایش شدند. در این آزمایش میزان اکسیداسیون کربوهیدراتها در نمونه تیمار شده به طور برجسته ای کاهش یافت و اکسیداسیون چربیها به طور چشمگیری با مصرف چای سبز افزایش یافت. محققان به این نتیجه رسیدند که این اثرات متابولیکی ناشی از اجزای دیگری از چای سبز به غیر از کافئین می باشد .  تحقیقات متعددی اثر کاهش دهنده ی کلسترول خون توسط چای سبز را اثبات می کنند. به نظر می رسد که یک رابطه ی معکوس بین افزایش مقدار مصرف چای سبز با کاهش کلسترول خون وجود دارد. مطالعات نشان داده که بعضی ترکیبات غیر پلی فنلی چای سبز نظیر   Bوpheophytin A  نیز فعالیت ضد التهابی و آنتی اکسیدانی دارند. همچنین این ترکیب فعالیت مهارکنندگی قوی بر علیه DNA و نوتروفیل های چند هسته ای دارد.


 روش مصرف

روزانه دو بار هر بار یک کپسول، 30 تا 60 دقیقه قبل از وعده ی غذایی مصرف شود. برای نتیجه گیری بهتر به مدت 10 هفته به همراه یک رژیم غذایی کنترل شده و تمرینات ورزشی و همچنین روزانه 8 تا 10 لیوان آب مصرف شود. 


هشدار مصرف

مصرف این دارو در خانم های باردار و شیرده ممنوع می باشد.

شرایط نگهداری

دور از دسترس اطفال و در دمای کمتر از °C  30 و به دور از نور، حرارت و رطوبت نگهداری شود

کشور سازنده
ایران
تعداد
60 عدد در هر بسته
کارایی
- کاهش وزن بدن
- چربی سوزی
- افزایش متابولیسم
- کاهش کلسترول خون

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...